213 Lee Place, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_116_32
- Tax Map Block
- 116
- Tax Map Lot
- 32
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1900
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $19,600
- Improvement Assessed Value
- $50,200
- Total Assessed Value
- $69,800
Skip to content