224-26 Clinton Ave, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_136_6
- Tax Map Block
- 136
- Tax Map Lot
- 6
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1913
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $33,200
- Improvement Assessed Value
- $67,500
- Total Assessed Value
- $100,700
Skip to content