219-21 Evona Ave, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_136_9
- Tax Map Block
- 136
- Tax Map Lot
- 9
- Property Class
- Residential
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $20,200
- Improvement Assessed Value
- $44,800
- Total Assessed Value
- $65,000
Skip to content