Skip to content1262-64 Salem Rd, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_13_17
- Tax Map Block
- 13
- Tax Map Lot
- 17
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1951
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $49,900
- Improvement Assessed Value
- $55,100
- Total Assessed Value
- $105,000