Skip to content113-15 Lafayette Pl, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_232_11
- Tax Map Block
- 232
- Tax Map Lot
- 11
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $26,100
- Improvement Assessed Value
- $90,100
- Total Assessed Value
- $116,200