129 Lafayette Pl, Plainfield, NJ 07060

GIS PIN
2012_232_7
Tax Map Block
232
Tax Map Lot
7
Property Class
Residential
Year Built
1921
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$27,600
Improvement Assessed Value
$58,800
Total Assessed Value
$86,400
Skip to content