36-38 Westervelt Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_320_26
- Tax Map Block
- 320
- Tax Map Lot
- 26
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $32,300
- Improvement Assessed Value
- $99,100
- Total Assessed Value
- $131,400
Skip to content