1130-34 St Marks Pl, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_331_6
- Tax Map Block
- 331
- Tax Map Lot
- 6
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1926
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $48,800
- Improvement Assessed Value
- $61,200
- Total Assessed Value
- $110,000
Skip to content