Skip to content904-06 E Front St, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_333_2
- Tax Map Block
- 333
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1941
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $37,200
- Improvement Assessed Value
- $78,700
- Total Assessed Value
- $115,900