Skip to content63 Andover Ave, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_437_2
- Tax Map Block
- 437
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1987
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $43,300
- Improvement Assessed Value
- $81,700
- Total Assessed Value
- $125,000