194 Wiley Ave, Plainfield, NJ 07062
- GIS PIN
- 2012_449_10
- Tax Map Block
- 449
- Tax Map Lot
- 10
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $30,900
- Improvement Assessed Value
- $62,100
- Total Assessed Value
- $93,000
Skip to content