339-43 Leland Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_461_43
- Tax Map Block
- 461
- Tax Map Lot
- 43
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $49,100
- Improvement Assessed Value
- $52,200
- Total Assessed Value
- $101,300
Skip to content