734-38 Irving Pl, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_504_14
- Tax Map Block
- 504
- Tax Map Lot
- 14
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $69,400
- Improvement Assessed Value
- $96,300
- Total Assessed Value
- $165,700
Skip to content