628-30 Pemberton Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_515_16
- Tax Map Block
- 515
- Tax Map Lot
- 16
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1924
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $29,400
- Improvement Assessed Value
- $49,300
- Total Assessed Value
- $78,700
Skip to content