913-15 Stelle Ave, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_528_8
- Tax Map Block
- 528
- Tax Map Lot
- 8
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $38,000
- Improvement Assessed Value
- $97,000
- Total Assessed Value
- $135,000
Skip to content