910-14 W 8th St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_533_18
- Tax Map Block
- 533
- Tax Map Lot
- 18
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1941
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $59,400
- Improvement Assessed Value
- $69,400
- Total Assessed Value
- $128,800
Skip to content