971 W 5th St, Plainfield, NJ 07063
- GIS PIN
- 2012_550_2
- Tax Map Block
- 550
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1931
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $16,100
- Improvement Assessed Value
- $48,800
- Total Assessed Value
- $64,900
Skip to content