406-08 Grant Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_554_8
- Tax Map Block
- 554
- Tax Map Lot
- 8
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1921
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $27,900
- Improvement Assessed Value
- $90,300
- Total Assessed Value
- $118,200
Skip to content