440-42 E 7th St, Plainfield, NJ 07060

GIS PIN
2012_641_5
Tax Map Block
641
Tax Map Lot
5
Property Class
Residential
Year Built
1916
Municipality
Plainfield City
County
Union County, NJ
Land Assessed Value
$25,900
Improvement Assessed Value
$83,100
Total Assessed Value
$109,000
Skip to content