708-10 Richmond St, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_641_7
- Tax Map Block
- 641
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1911
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $18,000
- Improvement Assessed Value
- $34,600
- Total Assessed Value
- $52,600
Skip to content