711-15 Madison Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_714_14
- Tax Map Block
- 714
- Tax Map Lot
- 14
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1906
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $42,800
- Improvement Assessed Value
- $63,700
- Total Assessed Value
- $106,500
Skip to content