1053-55 Ironbound Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_752_18
- Tax Map Block
- 752
- Tax Map Lot
- 18
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1956
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $41,200
- Improvement Assessed Value
- $88,600
- Total Assessed Value
- $129,800
Skip to content