525-29 Stelle Ave, Plainfield, NJ 07060
- GIS PIN
- 2012_754_3
- Tax Map Block
- 754
- Tax Map Lot
- 3
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1966
- Municipality
- Plainfield City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $54,600
- Improvement Assessed Value
- $101,800
- Total Assessed Value
- $156,400
Skip to content