Property Built
Built
Year Built: 1978
Year Built: 1978
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,810 | +3.2% |
| 2024 | $14,344 | +3.2% |
| 2023 | $13,902 | +0.4% |
| 2022 | $13,850 | +1.3% |
Year Built: 1978
809 Kaminski Dr
Residential
1073 Plymouth Dr
Residential
1050 Midwood Dr
Residential
717 Moses Dr
Residential
676 Central Ave
Residential