Property Sale
Sale
$123,500
DeedBook 3629, Page 922
Year Built: 1887
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,590 | +3.2% |
| 2024 | $6,383 | +3.2% |
| 2023 | $6,186 | +0.4% |
| 2022 | $6,163 | +1.3% |
Year Built: 1887
173-7 W Main St
Residential
144 Maple Ave
Residential
643 Jaques Ave
Residential
1305 Maple Terr
Residential
141 Monroe St
Residential