Property Sale
Sale
$282,000
DeedBook 5949, Page 612
Year Built: 1930
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,766 | +3.2% |
| 2024 | $12,365 | +3.2% |
| 2023 | $11,984 | +0.4% |
| 2022 | $11,939 | +1.3% |
Year Built: 1930
1475 St Georges Ave
Residential
989 Hamilton St
Residential
576 Bryant St
Residential
69 W Hazelwood Ave
Residential
144 W Stearns St
Residential