Skip to content

Kline Pl

Rahway, NJ 07065

Last Sale Date
Mar 21, 2003

Property Information

Block189
Lot40

Sq Footage---
Acreage0.16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$39,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$39,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,903+3.3%
2024$2,811+3.2%
2023$2,725+0.4%
2022$2,715+1.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5366, Page 41