Property Sale
Sale
$102,850
DeedBook 4245, Page 8
Year Built: 1949
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,078 | +3.2% |
| 2024 | $9,761 | +3.2% |
| 2023 | $9,460 | +0.4% |
| 2022 | $9,425 | +1.3% |
Year Built: 1949
80 Colonia Blvd
Residential
156 Murray St
Residential
373 Cornell Ave
Residential
588 Hemlock St
Residential
211 Berthold Ave
Residential