Skip to content

1632 St Georges Ave

Rahway, NJ 07065

Built 1750
Other Exempt
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 20, 2023

Property Information

Block201
Lot28

Sq Footage---
Acreage0.45

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$96,100
39%
Improvement Value:$149,400
61%
Total Assessment$245,500

Built

Year Built: 1750