Property Sale
Sale
$450,000
Sq Ft1,497DeedBook 6431, Page 2630Recorded9/23/2021
Year Built: 1930
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,641 | +3.3% |
| 2024 | $11,274 | +10.5% |
| 2023 | $10,204 | +0.4% |
| 2022 | $10,166 | +1.3% |
Year Built: 1930
2182 Allen St
Residential
2233 Ludlow St
Residential
2144 Evans St
Residential
2124 Evans St
Residential
377 Koenig Pl
Residential