Property Sale
Sale
$112,000
DeedBook 5174, Page 35
Year Built: 1952
Rahway, NJ 07065
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,191 | +3.3% |
| 2024 | $5,996 | +3.2% |
| 2023 | $5,811 | +0.4% |
| 2022 | $5,789 | +1.3% |
Year Built: 1952
1615 Columbus Pl
Residential
1632 Montgomery St
Residential
1623 Columbus Pl
Residential
1626 Columbus Pl
Residential
1585 Lawrence St
Residential