Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,533 | +3.1% |
| 2024 | $11,181 | +8.8% |
| 2023 | $10,281 | +2.1% |
| 2022 | $10,071 | +1.4% |
Year Built: 1951
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.