Skip to content

1034 Jeanette Ave

Union, NJ 07083

Last Sale Date
Jun 17, 2002

Property Information

Block4305
Lot12

Sq Footage---
Acreage2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$174,200
53%
Improvement Value:$157,600
47%
Total Assessment$331,800

Sale
$0