Skip to content

Chestnut & Galloping

Union, NJ 07083

Last Sale Date
Oct 22, 2014

Property Information

Block802
Lot7

Sq Footage---
Acreage0.56

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$73,100
82%
Improvement Value:$16,500
18%
Total Assessment$89,600

Sale
$0