Skip to content

300-404 North Avenue E

Westfield, NJ 07090

Last Sale Date
Feb 26, 2019

Property Information

Block3202
Lot4
Qualifier---
CountyUnion
MunicipalityWestfield Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.64

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$5,643,000
23%
Improvement Value:$18,416,400
77%
Total Assessment$24,059,400

Sale
$0