Property Built
Built
Year Built: 1972
Year Built: 1972
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,120 | +2.1% |
| 2024 | $15,791 | +2.0% |
| 2023 | $15,483 | +0.2% |
| 2022 | $15,447 | +0.4% |
Year Built: 1972
947 Rahway Ave
Residential
826 Carleton Rd
Residential
2 Normandy Dr
Residential
410 Codding Rd
Residential
102 Marion Ave
Residential