Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook Login required, Page Login required
Year Built: 1962
Westfield, NJ 07090
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,861 | +2.1% |
| 2024 | $14,557 | +2.0% |
| 2023 | $14,274 | +0.2% |
| 2022 | $14,241 | +0.4% |
Year Built: 1962
21 Summit Court
Residential
213 Eton Pl
Residential
142 Summit Court
Residential
312 Massachusetts St
Residential
10 Sandy Hill Road
Residential