Property Sale
Sale
$109,000
DeedBook 1060, Page 255
Year Built: 1900
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,806 | +4.5% |
| 2024 | $4,600 | -3.6% |
| 2023 | $4,774 | +0.4% |
| 2022 | $4,755 | -0.2% |
Year Built: 1900
32 North Prospect Street
Residential
583 Belvidere Road
Residential
34 North Prospect Street
Residential
202 Aurora Street
Residential
577 Belvidere Road
Residential