Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,578 | +4.7% |
| 2024 | $5,328 | -3.8% |
| 2023 | $5,539 | +0.4% |
| 2022 | $5,515 | -0.2% |
Year Built: 1960
1206 Belvidere Road
Residential
304 Rosehill Avenue
Residential
625 Charles Road
Residential
609 Rugby Road
Residential
200 Brakeley Avenue
Residential