Property Sale
Sale
$283,000
DeedBook 2144, Page 12
Year Built: 1965
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,046 | +4.5% |
| 2024 | $6,744 | -3.6% |
| 2023 | $6,999 | +0.4% |
| 2022 | $6,971 | -0.2% |
Year Built: 1965
98 Powder Horn Drive
Residential
403 Red School Lane
Residential
62 Joanna Way
Residential
30 Bradford Court
Residential
403 South Sixth Street
Residential