Property Sale
Sale
$222,200
DeedBook 2288, Page 248
Year Built: 1954
Phillipsburg, NJ 08865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,504 | +8.3% |
| 2024 | $6,928 | +3.0% |
| 2023 | $6,725 | +0.8% |
| 2022 | $6,673 | +0.7% |
Year Built: 1954
519 Grace Avenue
Residential
721 Metz Street
Residential
537 Elder Avenue
Residential
130 Pickford Avenue
Residential
557 Elder Avenue
Residential