Property Sale
Sale
$69,500
DeedBook 1567, Page 284
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,222 | +8.3% |
| 2024 | $4,821 | +3.0% |
| 2023 | $4,680 | +0.8% |
| 2022 | $4,644 | +0.7% |
Year Built: 1920
98 Glen Avenue
Residential
212 Hudson Street
Residential
296 Irwin Street
Residential
82 Rose Street
Residential
115 Washington Street
Residential