Property Sale
Sale
$119,900
To:
Sq Ft936DeedBook 7479, Page 61145
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,814 | +0.2% |
| 2024 | $3,807 | -0.4% |
| 2023 | $3,823 | +1.8% |
| 2022 | $3,753 | +2.8% |
To:
Year Built: 1966
115 Woodpecker Road
Residential
104 Ruckreim Drive
Residential
210 Sandpiper Drive
Residential
106 Seagull Drive
Residential
109 Woodpecker Road
Residential