Foreclosure Case F-034950-14
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,164 | +0.2% |
| 2024 | $4,156 | -0.4% |
| 2023 | $4,174 | +2.0% |
| 2022 | $4,094 | +3.0% |
Year Built: 1966
311 Quigley Avenue
Residential
114 Nightingale Road
Residential
105 Woodpecker Road
Residential
8 Robin Road
Residential
311 Chelton Avenue
Residential