Property Sale
Sale
$89,900
To:
Sq Ft1,092DeedBook 5173, Page 193
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,125 | +0.2% |
| 2024 | $4,118 | -0.4% |
| 2023 | $4,135 | +1.8% |
| 2022 | $4,060 | +2.8% |
To:
Year Built: 1990
109 Douglas Avenue
Residential
10 Uibel Avenue
Residential
21 Idlewood Avenue
Residential
18 Tilton Club
Residential
203 Eagon Avenue
Residential