Property Sale
Sale
$215,000
To:
DeedBook 15085, Page 54115
To:
To:
To:
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,427 | +0.2% |
| 2024 | $5,417 | -0.4% |
| 2023 | $5,440 | +36.6% |
| 2022 | $3,981 | +2.8% |
To:
To:
To:
To:
Year Built: 1992
16 Uibel Avenue
Residential
17 Idlewood Avenue
Residential
103 Cypress Avenue
Residential
200 Iona Avenue
Residential
116 Langford Avenue
Residential