Property Sale
Sale
$145,000
From:
To:
Sq Ft1,248DeedBook 13667, Page 63534Recorded10/10/2013
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,034 | +0.2% |
| 2024 | $5,025 | -0.4% |
| 2023 | $5,046 | +1.8% |
| 2022 | $4,955 | +2.8% |
From:
To:
Year Built: 1988
6 Kent Drive
Residential
7 Tudor Street
Residential
3 Surrey Drive
Residential
2512 Ridge Avenue
Residential
7 Lenape Drive
Residential