Foreclosure Case F-008047-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,088 | +0.2% |
| 2024 | $5,079 | -0.4% |
| 2023 | $5,100 | +1.8% |
| 2022 | $5,008 | +2.8% |
To:
Year Built: 1974
41 Kingsley Drive
Residential
313 Heggen Avenue
Residential
25 Kingsley Drive
Residential
7 Berkshire Street
Residential
101 Stanley Drive
Residential