Property Sale
Sale
$9,100
DeedBook 15631, Page 33692Recorded8/14/2024
To:
From:
To:
To:
To:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $181,103 | +1.6% |
| 2024 | $178,291 | +130.1% |
| 2023 | $77,494 | +1.8% |
| 2022 | $76,088 | +2.8% |
To:
From:
To:
To:
To:
To:
6037 Black Horse Pike
Commercial
6028 Black Horse Pike
Commercial
2512 English Creek Avenue
Commercial
500 Scarborough Drive
Commercial
501 Scarborough Drive
Commercial