Foreclosure Case F-000496-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,219 | +0.2% |
| 2024 | $5,209 | -0.4% |
| 2023 | $5,231 | +1.8% |
| 2022 | $5,136 | +2.8% |
To:
Year Built: 2000
105 Independence Trail
Residential
134 Roberta Avenue
Residential
109 Independence Trail
Residential
8 Heritage Terrace
Residential
318 Booker Avenue
Residential